Sülearvuti Toshiba Notebook|TOSHIBA|Satellite Pro|C50-H-11G|CPU i3-1005G1|1200 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 8GB|DDR4|3200 MHz|SSD 256GB|Intel UHD Graphics|Integrated|ENG|Windows 10 Home|Dark Blue|1.76 kg|A1PYS33E118M
Sülearvuti Toshiba Notebook|TOSHIBA|Satellite Pro|C50-H-11G|CPU i3-1005G1|1200 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 8GB|DDR4|3200 MHz|SSD 256GB|Intel UHD Graphics|Integrated|ENG|Windows 10 Home|Dark Blue|1.76 kg|A1PYS33E118M
Tootekood: A1PYS33E118M GTIN: 4062507124708
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A1PYS33E118M |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 271.99 |
| Max. hind | 271.99 |
| Toode lisatud | 2021-05-04 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib