Kõvaketas HP 900GB 12G SAS 10K (W125836878)
Tootekood: 785069-S21 GTIN: 5704174220893
Pakkumised
478,95 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 785069-S21 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 478.95 |
| Max. hind | 478.95 |
| Toode lisatud | 2021-05-05 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib