Mälu MicroMemory DDR3L 16 GB - DIMM 240-PIN - 1066 MHz / PC3-8500 - registriert - ECC
Tootekood: MMH9685/16GB GTIN: 5711045123696
Eripakkumised
Pakkumised
68,45 € +0,05 € | |||
71,84 € | |||
78,52 € −0,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMH9685/16GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1066MHz (PC3-8500) |
| Low Voltage | Jah |
| Min. hind | 68.45 |
| Max. hind | 78.52 |
| Toode lisatud | 2021-05-05 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib