Sülearvuti HP Pavilion DM1-4000SD
Tootekood: QJ494EA#ABH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | QJ494EA#ABH |
| Protsessori tüüp | AMD E-Series |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| Toode lisatud | 2012-04-13 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib