Sülearvuti Gigabyte G5 KC Black, 15.6 ", IPS, FHD, 144 Hz, 1920 x 1080 pixels, Anti-glare, Intel Core i5, i5-10500H, 16 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, No ODD, NoOS, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Sülearvuti Gigabyte G5 KC Black, 15.6 ", IPS, FHD, 144 Hz, 1920 x 1080 pixels, Anti-glare, Intel Core i5, i5-10500H, 16 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, No ODD, NoOS, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Tootekood: 9RC45KC02CE101EE501 GTIN: 4719331818555
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9RC45KC02CE101EE501 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-06-13 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib