Sülearvuti Acer Aspire V3 (17.3" HD+ LED, Core i5-3210m, 8GB DDR3, 500GB 5400rpm, GT640m, Win7 HP, Nordic)
Tootekood: NX.RYQED.020
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.RYQED.020 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2012-06-13 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib