Sülearvuti Asus TUF FX516PM-AZ042T 15.6" - Valge
Tootekood: FX516PM-AZ042T
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FX516PM-AZ042T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Valge |
| Toode lisatud | 2021-08-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib