Sülearvuti HP NB 15S-FQ2012NW CI3-1115G4 15"/8/256GB DOS 2Q4Y4EA
Tootekood: 2Q4Y4EA GTIN: 195161687044
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2Q4Y4EA |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2021-08-22 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib