Sülearvuti MSI Katana GF76 17.3 144Hz i7-11800H 16GB 512SSD RTX3060 W10
Tootekood: 11UE-005NL GTIN: 4719072816728
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 11UE-005NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2021-08-22 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib