Kõvaketas Fujitsu 600GB 15K SAS 6G HOTPLUG 3.5" EP
Tootekood: S26361-F4005-L560 GTIN: 5704327993872
Eripakkumised
Pakkumised
260,90 € | |||
313,60 € −0,35 € | |||
320,73 € | |||
322,09 € −0,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S26361-F4005-L560 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 260.90 |
| Max. hind | 322.09 |
| Toode lisatud | 2012-06-17 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib