Sülearvuti HP 15s-eq2011nw 15.6 FHD IPS 5500U 8GB 512SSD EN DOS Black
Tootekood: 402N9EA GTIN: 195908682660
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 402N9EA |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-10-03 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib