Sülearvuti Lenovo Legion 5 15ACH6H 15.6 165hz 5600H 16GB 512SSD RTX3060 W10 82JU00FSLT
GTIN: 195890627687
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-10-03 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib