Sülearvuti MSI GF75 10UEK Thin
Tootekood: GF7510UEK-098PL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GF7510UEK-098PL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Toode lisatud | 2021-10-10 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib