Sülearvuti Gigabyte AERO 15 OLED KD-72EE624SP Black, 15.6 ", OLED, UHD, 3840 x 2160, Intel Core i7, i7-11800H, 16 GB, DDR4, SSD 1000 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, Windows 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard backlit
Sülearvuti Gigabyte AERO 15 OLED KD-72EE624SP Black, 15.6 ", OLED, UHD, 3840 x 2160, Intel Core i7, i7-11800H, 16 GB, DDR4, SSD 1000 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, Windows 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard backlit
Tootekood: KD-72EE624SP GTIN: 4719331959159
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KD-72EE624SP |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-10-13 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib