Suverehv Bridgestone 225/55 R17 Turanza T005 DG 101W CA72
Tootekood: 225551701BRI101W 19601 GTIN: 3286341391015
Pakkumised
159,14 € | |||
160,94 € | |||
171,55 €* | |||
171,55 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 225551701BRI101W 19601 |
| Rehvi laius | 225mm |
| Rehvi profiil | 55 |
| Diameeter | 17" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 159.14 |
| Max. hind | 171.55 |
| Toode lisatud | 2019-02-03 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib