Sülearvuti Lenovo Legion 5 17ACH6H 17.3 144hz 5600H 16GB 512SSD RTX3060 W10 82JY0051PB
Tootekood: 82JY0051PB GTIN: 195713623452
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82JY0051PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-10-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib