Sülearvuti Gigabyte G5 KC|CPU i5-10500H|2500 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|3200 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-P|6GB|ENG|Windows 10 Home|2.1 kg|G5KC
Sülearvuti Gigabyte G5 KC|CPU i5-10500H|2500 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|3200 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-P|6GB|ENG|Windows 10 Home|2.1 kg|G5KC
Tootekood: G5KC GTIN: 4719331819552
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G5KC |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Toode lisatud | 2021-10-25 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib