Sülearvuti Lenovo Legion 5 17ACH6H Ryzen 7 5800H 17.3" FHD IPS 300nits Anti-glare, 144Hz 16GB DDR4 3200 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe GeForce RTX 3060 6GB Windows 10
Sülearvuti Lenovo Legion 5 17ACH6H Ryzen 7 5800H 17.3" FHD IPS 300nits Anti-glare, 144Hz 16GB DDR4 3200 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe GeForce RTX 3060 6GB Windows 10
Tootekood: 82JY0055PB GTIN: 195713623520
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82JY0055PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2021-10-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib