Sülearvuti Gigabyte AORUS 15P KD-72EE224SH Black, 15.6 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, Intel Core i7, i7-11800H, 16 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, No Optical Drive, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Sülearvuti Gigabyte AORUS 15P KD-72EE224SH Black, 15.6 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, Intel Core i7, i7-11800H, 16 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, No Optical Drive, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Tootekood: KD-72EE224SH GTIN: 4719331981365
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KD-72EE224SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-10-28 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib