Mälu Patriot DDR4 Viper Elite II 64GB (2x32GB) 3200 CL18
Tootekood: PVE2464G320C8K GTIN: 814914028643
Eripakkumised
Pakkumised
660,58 € | |||
1054,56 € −3,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVE2464G320C8K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 660.58 |
| Max. hind | 1054.56 |
| Toode lisatud | 2021-11-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib