Sülearvuti Razer Blade 15 Black | Blade 15 Black, 15.6 ", OLED, 4K, 60 Hz, 3840 x 2160 pixels, Intel Core i7, 10875H, 16 GB, DDR4, SSD 1000 GB, NVIDIA GeForce RTX 2080S, GDDR6, 8 GB, No ODD, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s)
Sülearvuti Razer Blade 15 Black | Blade 15 Black, 15.6 ", OLED, 4K, 60 Hz, 3840 x 2160 pixels, Intel Core i7, 10875H, 16 GB, DDR4, SSD 1000 GB, NVIDIA GeForce RTX 2080S, GDDR6, 8 GB, No ODD, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s)
Tootekood: RZ09-03305E53-R3E1 GTIN: 8886419366188
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-03305E53-R3E1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-11-13 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib