Kasutatud sülearvuti Apple Macbook Pro 15 2017 | Mac OS | 16GB DDR4 | 512GB SSD | AMD Radeon R5 M430 + Intel HD Graphics 620 | 15" Retina (2880 x 1800) LEDIntel i7-7920HQ 4100MHz |
Kasutatud sülearvuti Apple Macbook Pro 15 2017 | Mac OS | 16GB DDR4 | 512GB SSD | AMD Radeon R5 M430 + Intel HD Graphics 620 | 15" Retina (2880 x 1800) LEDIntel i7-7920HQ 4100MHz |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| LED ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2021-11-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib