Sülearvuti Gigabyte AORUS 17G KD-72DE325SH 17,3"FHD i7-11800H RTX 3060P 16GB RAM 512GB SSD W10
Tootekood: AORUS 17G KD-72DE325SH GTIN: 4719331958725
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AORUS 17G KD-72DE325SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-11-20 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib