Sülearvuti Lenovo Legion|5 17ACH6H|CPU 5600H|3300 MHz|17.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|3200 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 3060|6GB|ENG|Black / Blue|2.98 kg|82JY0050PB
Sülearvuti Lenovo Legion|5 17ACH6H|CPU 5600H|3300 MHz|17.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|3200 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 3060|6GB|ENG|Black / Blue|2.98 kg|82JY0050PB
Tootekood: 82JY0050PB GTIN: 195713623483
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82JY0050PB |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-11-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib