Sülearvuti Razer Blade RZ09-0330QEM3-R3E1 Mercury | Blade RZ09-0330QEM3-R3E1 Mercury, 15.6 ", OLED, Touchscreen, 4K, 3840 x 2160 pixels, Intel Core i7, i7-10875H, 32 GB, DDR4, SSD 1000 GB, NVIDIA Quadro RTX 5000 Studio Edition, GDDR6, 16 GB, No ODD, Windows 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.1, Keyboard language US, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Razer Blade RZ09-0330QEM3-R3E1 Mercury | Blade RZ09-0330QEM3-R3E1 Mercury, 15.6 ", OLED, Touchscreen, 4K, 3840 x 2160 pixels, Intel Core i7, i7-10875H, 32 GB, DDR4, SSD 1000 GB, NVIDIA Quadro RTX 5000 Studio Edition, GDDR6, 16 GB, No ODD, Windows 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.1, Keyboard language US, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: RZ09-0330QEM3-R3E1 GTIN: 8886419366751
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-0330QEM3-R3E1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2021-12-06 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib