Sülearvuti MSI Katana GF76 (GF7611UE-005NL)
Tootekood: GF7611UE-005NL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GF7611UE-005NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Toode lisatud | 2021-12-11 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib