Sülearvuti Lenovo 500e ChromeBook | 500e CB G3 Intel N5100 8/64GB
Tootekood: 82JB0009NS GTIN: 195713786898
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82JB0009NS |
| Operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2021-12-13 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib