Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 K3500PH, i7 16GB 512GB, GTX1650
Tootekood: K3500PH-L1078T GTIN: 4711081440376
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K3500PH-L1078T |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2021-12-13 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib