Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 (Gen 3) Black | ThinkPad E14 (Gen 3) Black, 14 ", IPS, FHD, 1920x1080, Anti-glare, AMD Ryzen 7, 5700U, 16 GB, Soldered DDR4-3200, SSD 256 GB, AMD Radeon Graphics, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ac, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 12 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 (Gen 3) Black | ThinkPad E14 (Gen 3) Black, 14 ", IPS, FHD, 1920x1080, Anti-glare, AMD Ryzen 7, 5700U, 16 GB, Soldered DDR4-3200, SSD 256 GB, AMD Radeon Graphics, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ac, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 12 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: 20Y70078MH GTIN: 195891934227
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20Y70078MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-12-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib