Mälu G.Skill DDR5 Trident Z5 32 GB 6000 MHz
Tootekood: F5-6000U4040E16GX2-TZ5K GTIN: 4713294229175
Pakkumised
635,95 € +0,15 € | |||
637,19 € +0,12 € | |||
648,18 € +0,10 € | |||
678,91 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000U4040E16GX2-TZ5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 635.95 |
| Max. hind | 678.91 |
| Toode lisatud | 2021-12-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib