Sülearvuti Lenovo Legion 5 17ACH6H
Tootekood: 82JY000JMX GTIN: 195477779242
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82JY000JMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2021-12-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib