Sülearvuti Acer Nitro 5 AN517-52-59L2 17,3"FHD i5-10300H RTX3050 8GB RAM 512GB SSD W11H
Tootekood: NH.QDVEV.006 GTIN: 4710886761587
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QDVEV.006 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-10 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib