Sülearvuti Asus VivoBook 15 K513EA i5-1135G7 / 16GB / 512 + 1TB / Win11
Tootekood: K513EA-L11957W GTIN: 4711081490548
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K513EA-L11957W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib