Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED K3500PC-L1009T 15,6"FHD i5-11300H RTX3050 16GB RAM 512GB SSD W10H
Tootekood: 90NB0UW2-M02110 GTIN: 4711081411673
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UW2-M02110 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib