Sülearvuti Asus VivoBook Pro 14 M3500QC R5-5600H 16GB/512GB SSD 14 WQHD OLED RTX3050 W11
Tootekood: 90NB0VF2-M01810 GTIN: 4711081475002
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0VF2-M01810 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib