Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED D3500QC-L1061 15.6"FHD R7-5800 RTX-3050 16GB RAM 512GB SSD W10H
Tootekood: 90NB0UT2-M00920 GTIN: 4711081232377
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UT2-M00920 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib