Sülearvuti Lenovo ThinkBook 15 39,6 cm (15.6") Full HD 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Hall
Sülearvuti Lenovo ThinkBook 15 39,6 cm (15.6") Full HD 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Hall
Tootekood: 20VE00RRGE GTIN: 196118309231
Pakkumised
745,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20VE00RRGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 745.00 |
| Max. hind | 745.00 |
| Toode lisatud | 2022-01-16 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib