Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 35,6 cm (14") Full HD+ 11th gen Intel Core i7 16 GB LPDDR4x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Must
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 35,6 cm (14") Full HD+ 11th gen Intel Core i7 16 GB LPDDR4x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Must
Tootekood: 20XW00A5GE GTIN: 195891486122
Pakkumised
955,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20XW00A5GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 955.00 |
| Max. hind | 955.00 |
| Toode lisatud | 2022-01-16 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib