Sülearvuti Asus VivoBook Pro X 14 N7400PC i7-11370H 16GB/512 SSD 14" UHD OLED RTX3050 W11
Tootekood: 90NB0U44-M000K0 GTIN: 4711081461234
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0U44-M000K0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib