Sülearvuti Asus VivoBook Pro Series K3500PH-L1078T | OLED display | VivoBook Pro Series | K3500PH-L1078T | CPU Core i7 | i7-11370H | 3300 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Glossy | RAM 16GB | DDR4 | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce GTX 1650 Max Q | 4GB | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 3 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 2xUSB 2.0 | 1xUSB 3.2 | 1xThunderbolt | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Card Reader Micro SD | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Fingerprint reader | Windows 10 Home | Silver | Width
Sülearvuti Asus VivoBook Pro Series K3500PH-L1078T | OLED display | VivoBook Pro Series | K3500PH-L1078T | CPU Core i7 | i7-11370H | 3300 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Glossy | RAM 16GB | DDR4 | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce GTX 1650 Max Q | 4GB | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 3 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 2xUSB 2.0 | 1xUSB 3.2 | 1xThunderbolt | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Card Reader Micro SD | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Fingerprint reader | Windows 10 Home | Silver | Width
Tootekood: 90NB0UV1-M02270 GTIN: 4711081403456
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UV1-M02270 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-01-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib