Sülearvuti Asus VivoBook Series M513UA-L1297W | OLED display | VivoBook Series | M513UA-L1297W | CPU Ryzen 5 | 5500U | 2100 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Glossy | RAM 8GB | DDR4 | SSD 512GB | Graphics Integrated | VGA card AMD Radeon Graphics | Integrated | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 3 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 2xUSB 2.0 | 1xUSB type C | 1xUSB 3.2 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Card Reader Micro SD | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Fingerprint reader | Windows 11 Home | Black | Width 359.8 mm | H
Sülearvuti Asus VivoBook Series M513UA-L1297W | OLED display | VivoBook Series | M513UA-L1297W | CPU Ryzen 5 | 5500U | 2100 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Glossy | RAM 8GB | DDR4 | SSD 512GB | Graphics Integrated | VGA card AMD Radeon Graphics | Integrated | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 3 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 2xUSB 2.0 | 1xUSB type C | 1xUSB 3.2 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Card Reader Micro SD | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Fingerprint reader | Windows 11 Home | Black | Width 359.8 mm | H
Tootekood: 90NB0TP1-M06840 GTIN: 4711081493976
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0TP1-M06840 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib