Sülearvuti Asus VivoBook Pro Series M3401QC-KM022W | Lightweight/OLED display CPU Ryzen 7 5800H | 3200 MHz | Screen 14" | Resolution 2880x1800 | RAM 16GB | DDR4 | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3050 | 4GB | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 3 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 2xUSB 2.0 | 1xUSB type C | 1xUSB 3.2 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Card Reader Micro SD | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Fingerprint reader | Windows 11 Home | Blue | Weight 1.45 kg
Sülearvuti Asus VivoBook Pro Series M3401QC-KM022W | Lightweight/OLED display CPU Ryzen 7 5800H | 3200 MHz | Screen 14" | Resolution 2880x1800 | RAM 16GB | DDR4 | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3050 | 4GB | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 3 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 2xUSB 2.0 | 1xUSB type C | 1xUSB 3.2 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Card Reader Micro SD | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Fingerprint reader | Windows 11 Home | Blue | Weight 1.45 kg
Tootekood: 90NB0VF2-M01600 GTIN: 4711081493945
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0VF2-M01600 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2022-01-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib