Sülearvuti Asus Vivobook 15 M513UA-L1301T Indie Black | Vivobook 15 M513UA-L1301T Indie Black, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080, Glossy, AMD Ryzen 7, 5700U, 8 GB, DDR4 on board, SSD 512 GB, AMD Radeon Graphics, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Asus Vivobook 15 M513UA-L1301T Indie Black | Vivobook 15 M513UA-L1301T Indie Black, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080, Glossy, AMD Ryzen 7, 5700U, 8 GB, DDR4 on board, SSD 512 GB, AMD Radeon Graphics, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: 90NB0TP1-M05980
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0TP1-M05980 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib