Sülearvuti Asus Vivobook 15 OLED K513EA-L12022T Silver, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Gloss, Intel Core i5, i5-1135G7, 8 GB, 4GB DDR4 on board + 4GB DDR4 SO-DIMM, SSD 512 GB, Intel Iris Xe Graphics, No Optical Drive, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, russian, Keyboard backlit
Sülearvuti Asus Vivobook 15 OLED K513EA-L12022T Silver, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Gloss, Intel Core i5, i5-1135G7, 8 GB, 4GB DDR4 on board + 4GB DDR4 SO-DIMM, SSD 512 GB, Intel Iris Xe Graphics, No Optical Drive, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, russian, Keyboard backlit
Tootekood: 90NB0SG2-M35560 GTIN: 4711081374558
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0SG2-M35560 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-02-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib