Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED K3500PA-L1042W Quiet Blue
Tootekood: 90NB0UU2-M03210 GTIN: 4711081494027
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UU2-M03210 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2022-02-16 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib