Sülearvuti Asus Vivobook Pro 16X OLED 16”, Win 11 (N7600PC-L2031W)
Tootekood: N7600PC-L2031W/R GTIN: 4711081464075
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N7600PC-L2031W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-02-17 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib