Sülearvuti Asus VivoBook 13 Slate T3300KA-LQ072W 13.3"FHD OLED N6000 8GB RAM 128GB SSD W11H
Tootekood: 90NB0VC2-M006V0 GTIN: 4711081542308
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0VC2-M006V0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-02-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib