Sülearvuti Samsung Galaxy Book Pro LTE KC2DE 33.78cm/13.3 i7-1165G7 16GB 512GB SSD W11H müstiline sinine
Tootekood: NP935XDB-KC2DE GTIN: 8806092931114
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP935XDB-KC2DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-02-24 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib