Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED K3500PA-L1042W Quiet Blue, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Gloss, Intel Core i5-11300H, i5-11300H, 8 GB, DDR4 SO-DIMM, SSD 512 GB, Intel Iris Xe Graphics, No Optical Drive, Windows 11 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0,
Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED K3500PA-L1042W Quiet Blue, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Gloss, Intel Core i5-11300H, i5-11300H, 8 GB, DDR4 SO-DIMM, SSD 512 GB, Intel Iris Xe Graphics, No Optical Drive, Windows 11 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0,
Tootekood: 90NB0UU2-M03210 GTIN: 4711081494027
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UU2-M03210 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2022-03-01 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib