Sülearvuti Asus Vivobook Pro 16X OLED N7600PC-L2012X Cool Silver, 16 ", OLED, 4K, 3840 x 2400 pixels, Gloss, Intel Core i5-11300H, i5-11300H, 16 GB, DDR4 on board, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3050 , GDDR6, 4 GB, No Optical Drive, Windows 11 Pro, 802.11ax, Blu
Sülearvuti Asus Vivobook Pro 16X OLED N7600PC-L2012X Cool Silver, 16 ", OLED, 4K, 3840 x 2400 pixels, Gloss, Intel Core i5-11300H, i5-11300H, 16 GB, DDR4 on board, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3050 , GDDR6, 4 GB, No Optical Drive, Windows 11 Pro, 802.11ax, Blu
Tootekood: 90NB0UI3-M03160 GTIN: 4711081493778
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UI3-M03160 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-01-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib